Spalio 6 dieną mokykloje vyko kroso varžybos. Mokiniai varžėsi dvejose grupėse. Merginoms reikėjo nubėgti 500 m, o vaikinams - 1000 m. Mergaičių grupėje nuotolį įveikė 7 bėgikės. Trečią vietą laimėjo aštuntokė Karolina Anužytė, antra atbėgo ketvirtokė Ugnė Dapkutė, o kroso varžybų nugalėtoja tapo ketvirtokė Inesa Danieliūtė. Berniukų grupėje lenktyniavo irgi 7 bėgikai. Trečią vietą iškovojo septintokas Paulius Beniušis, antras finišavo aštuntokas Jonas Mickus, o čempionu tapo trečiokas Rimas Ivanauskas. Už labai gerą ir greitą bėgimą bei parodytą ištvermę medaliu buvo apdovanotas pirmokas Dovydas Jagutis.

Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. Dėkoju visiems mokiniams dalyvavusiems rudens kroso varžybose ir pasiekusiems geriausius asmeninius rezultatus.